Depomarketim'in internet üzerinden sunduğu fırsatları kaçırmayın!

Akıllı Ambar

Akıllı Ambar

 AMBAR TAŞIMACILIK HİZMETİ


Ambar hizmeti nedir? Ambar taşıma nedir?

Aynı bölgeye doğru gidecek olan taşıma aracına, farklı kişilerin, firmaların yüklerinin yüklenmesi ile müşterilere fiyat avantajı sağlanması hizmetidir. Ambar taşıma, taşımacılığa dahil olan tüm taraflara avantaj sağlar. Bir nakliyat şirketi ile çalışıyorsanız nakliyat ambarlarının taşıma gerçekleştirdiği şehirler ve bölgeler kısıtlıdır. Özellikle bu hizmeti veren firmalar çoğunlukla evden eve taşıma hizmeti sağlayan firmalardır. Toptan taşımacılık farklı çözümler gerektirmektedir. Hizmette kısıtlama olmaması için ambar taşıma hizmeti gerekmektedir.


Ambar taşımacılığı firmalar ve toplu taşıma gerektiren toptancılık sektörü için en uygun taşıma yönetim olarak görünmektedir. Taşımayı sağlayan araçlar varılan noktadaki şehirler ve bölgelerden geri dönerken o bölgedeki ambarlara uğrar ve bu taşımayı da gerçekleştirirler. Bütünüyle tüm ürünleri taşıdıkları gibi parça parça taşıma hizmeti de verebilirler. Bu sayede ambar hizmeti oldukça uygun fiyatlara gelmektedir. Ambar hizmeti depomarketim'den günlük olarak alınabilir. Toptan paletle yapacağınız alışverişleriniz saat 16:00'dan sonra ambara verilir ve size hızla ulaşması sağlanır. 

 

 Depomarketim Ambar hizmeti güvenili midir?

 

            Depomarketim Ambar taşımacılık hizmeti evden eve nakliyat firmalarında tanıdığınız şekilde oldukça güvenlidir. Lojistik ve taşımacılık firmalarının evden eve nakliyat taşımacılığında uyguladığı kurallar ambar taşımacılık hizmetinde de geçerlidir. Depomarketim güvenilir ve tanınan ambar taşıma hizmeti veren birden çok firmayla çalışır ve ürünlerinizin güvenle size ulaşmasını sağlar. Çalıştığımız ambar taşıma hizmeti veren firmalar, nakliyat ambarlarıyla sürekli çalışmaktadır. Taşıma araçlarından oluşan filoları ile Türkiye'nin her noktasına 81 il 957 ilçeye güvenle taşımacılık yapmaktadırlar. 

 

            Ambar taşımacılığın avantajlarından en önemlisi ise taşıma yapacak olan aracı bütünüyle doldurmak zorunda olmamanızdır. İster tek palet almış olun ister daha fazla ürün her koşulda ambar hizmetinden yararlanabilirsiniz. Depomarketim karma koliler ile palet alışverişi yapabileceğiniz bir sistem üzerine kuruludur. Tek bir palet ürününüz dahi olsa toptan alışverişlerinizde bu paletiniz ambarda bekleyen araçlara yüklenir ve ambar taşıma hizmetinden faydalanmanız sağlanır.

 

 Depomarketim Ambar taşıma hizmetinden nasıl faydalanılır?

 

            Depomarketim Ambar taşıma hizmetinden internet sitemizden alışveriş yaptığınızda faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için WhatsApp numaramızdan  yazarak, iletişim bölümümüzden mail atarak bize ulaşabilirsiniz. 

 

 Depomarketim Akıllı Ambar hizmeti nedir? Ambar taşıma hizmetine ne kadar ödeyeceğim?


               Depomarketim Akıllı Ambar taşıma hizmeti ürünlerinizi kapınıza kadar getirilmesini sağlayan bir hesaplama sistemidir. Karma kolilerle oluşturmuş olduğunuz ister 1 ister daha fazla sayıda paletiniz coğrafi yazılımlar ve karayolları haritaları esas alınarak uzaklık ve ağırlıkları ölçülerek ödemeniz hesaplanır. Bu hesaplamalarda palet sayınız arttıkça ödeme yüzdenizin azalacağı akıllı sistemler kullanılmıştır. 


 

          

Özel Tekliflerimizi Görün

Yeniliklerimizden haberdar olun