Depomarketim'in internet üzerinden sunduğu fırsatları kaçırmayın!

Teslimat

SİPARİŞİMİN TESLİMATINI NASIL YAPIYORSUNUZ?

Teslimatlarınız Ambar hizmeti aracılığıyla yapılır. Paletiniz e-ticaret operasyon ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra aynı gün ambara verilir. 


AKILLI AMBAR NEDİR? 

Teslimat adresinizin coğrafi konumlama yazılımları ve karayolları haritaları kullanılarak merkezimize uzaklığı otomatik olarak hesaplanır. Bu paremetreler kaç palet alışveriş yapacağınız ile kıyaslanır. Paletlerin ağırlıkları üçüncü bir değişken olarak hesaplamaya katılır. Akıllı Ambar modülü ne kadarlık ödeme yapacağınızı siz alışverişinizi tamamlamadan hesaplar ve size sunar. Her eklenen palette birim palet ambar maliyetiniz azalalır. Daha çok paletle ürün alarak daha az ambar masrafı ödemeniz sağlanır. 


TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN SİPARİŞ VERİLİYOR MU?

Türkiye’nin herhangi bir bölgesinden İnternete erişimi olan her yerden sipariş verebilir ve ürünlerinizi güvenle teslim alabilirsiniz. Dağıtım ağımız ambar hizmeti ile Tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. 


TESLİMATIM İLE İLGİLİ NEREDEN BİLGİ ALABİLİRİM?

Siparişiniz her aşamada size mail ile otomatik olarak bildirilir, telefon, mail, whatsapp canlı destek ya da iletişim formlarını kullanarak e-ticaret operasyon ekibimize anında ulaşabilirsiniz.

Özel Tekliflerimizi Görün

Yeniliklerimizden haberdar olun