Depomarketim'in internet üzerinden sunduğu fırsatları kaçırmayın!

Üyelik

Neden Depomarketim'e üye olmalıyım?

İnternet mağazamıza üye olarak; Gıda, İçecek, Bebek, Temizlik ve Kağıt, Kozmetik kategorilerimizde sunduğumuz ve her geçen gün artan ürün çeşitlerine ulaşabilir, fiyat ve isim bazında sıralama yapabilir, kolay alışveriş ve ambar hesaplamadan yararlanabilirsiniz. Farklı ürün kategorilerinde yapılan kampanyalardan ve indirimleren, fırsat ürün- lerinden herkesten önce haberdar olup, karlı alışverişler yapabilirsiniz. 


Üyelikte hangi bilgiler isteniyor?

Bir defaya mahsus olarak gireceğiniz iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgiler ile siparişinizi ta- mamlayabilir, sipariş listenizden eski siparişlerinize ulaşabilirsiniz. Kampanyalar ile ilgili bilgilendirme e-posta ve SMS almak için duyuru listemize dahil olabilirsiniz. 


Üye olmadan sipariş verebilir miyim?

Paletinize üye olmadan eklemeler yapabilirsiniz, faturalandırma için bilgileriniz gerekli olacağından son aşamaya gelindiğinde bilgileriniz istenecektir. Kredi kartı ile ödeme seçeneği seçerseniz satın alma işleminiz anında gerçek- leşir ve tarafınıza ürün listesi otomatik olarak gönderilir. Banka Havalesi seçeneği ile ödeme işleminde ürün listesi banka hesap bilgileri ile birlikte iletilir, paletiniz sistemimize kaydedilir.

Özel Tekliflerimizi Görün

Yeniliklerimizden haberdar olun